درباره ناجی

آکادمی ناجی - پری

پری
کوچ و مربی تخصصی و حرفه ایی عزت نفس و اعتماد به نفس و مشاور کسب و کارها و کارآفرینان، کوچینگ مبتنی بر رویکرد تئوری انتخاب
بنیانگذار آکادمی ناجی، تهیه کننده و گوینده پادکست ناجی

پری بیش از ۱۳ سال است که در حطیه روانشناسی و خودشناسی و توسعه فردی مطالعه، تحقیق و فعالیت دارد، او همیشه از سنین نوجوانی علاقه شدیدی به خواندن کتابهای رشد فردی داشت، مثل اعتماد به نفس و شخصیت شناسی، اولین کتابی که او مطالعه کرده بود ، کتاب آیین دوست یابی در سن ۱۲ سالگی بود.
پری به علت علاقه فراوان به کمک به دیگران ، تاثیر گذاری و افزایش آگاهی ، تحصیلات تکمیلی خودش رو در رشته کوچینگ و مربی گری حرفه ایی زندگی و توسعه فردی از کالج جورج برآون کانادا گذرونده تا بتونه از طریق علمی ، تخصصی و حرفه ایی به افراد کمک کنه!
از نظر پری، رشد و یادگیری هیچ انتهایی نداره، بنابراین همواره در حال درس خوندن و توسعه دانش خودش هستش و هم اکنون هم تحت تعلیم زیر نظر فدراسیون جهانی کوچینگ هستش برای مدرک منتورینگ و سطح دو بین المللی

علت شکل گیری پادکست ناجی هم دقیقا علاقه شدید پری به آگاهی رسانی در زمینه خودشناسی بود!
پری همیشه میگوید : ” ناجی همیشه در من وجود داشت ، اما هیچ وقت پلتفرمی نداشت و عمومی نبود”
و جالب هست بدونیم که فاصله بین ایده پادکست ناجی تا انتشار اولین اپیزود ، فقط یک هفته بود !!
البته او در تمامی تصمیم گیری های زندگی اش همینقدر سریع عمل کرده که جلوتر به آنها میپردازیم .
پری در ایران در رشته مهندس صنایع و تحصیل کرده و سالها در زمینه بهبود سیستم ها و فیلد مدیریت پروژه کار کرده و باور داره که ذهن و زندگی انسانها هم درست مثل یک سیستم هستش که همیشه باید بهبود پیدا کنه و با ترکیب آموزه های خودش در فیلد مدیریت پروژه و کوچینگ توسعه فردی، راه و روش جدیدی رو برای کمک به افراد ابداع کرده!
پری در دو شرکت بزرگ کانادایی و بین المللی کار کرده و با تجربه در بخش سیستم ها و روش ها و دارای گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ هستش! که در خصوص رهبری تیم و اداره آکادمی هم از دانش سیستمی بهره میگیره !
وی سالها تجربه عملی در افزایش فروش و بهره وری سازمان ها و افزایش مهارت های مدیریتی مدیران کسب و کارها را دارد ، همچنین مدت کوتاهی نیز دستار منابع انسانی بوده و از این رو کمک زیادی در زمینه کاریابی و مصاحبه کاری به افراد زیادی در سراسر کرده است

عکس پری

همچنین کمک به صدها نفر در زمینه افزایش اعتماد به نفس و راه اندازی کسب و کار و بهبود روابط به واسطه افزایش عزت نفس با برگذاری وبینارها ، وورکشاپ ها و کارگاه ها که در قسمت آموزش میتوانید درباره آنها بیشتر بخوانید.
همچنین با برگذاری جلسات کوچینگ خصوصی ، در جهت یافتن ارزش ها ، هدفگذاری، افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس ، چالش های پس از مهاجرت، کاریابی ، افزایش فروش ، برندینگ و ….به افراد در سراسر دنیا کمک کرده است.
پری حدود 4 سال است که به کانادا مهاجرت کرده است و او از معدود افرادی است که مهاجرت و ازدواج را همزمان باهم تجربه کرده و چالش های زیادی در این مسیر داشته که در اپیزود مهاجرت خیلی کوتاه به بعضی از آنها اشاره کرده!

اعضای تیم آکادمی ناجی

اعضای تیم آکادمی ناجی

هم اکنون افرادی به صورت رسمی و هم به صورت داوطلبانه با تیم ناجی همکاری میکنند. هریک از ایشان افرادی متخصص ، متعهد و دلسوز هستند و تیم آکادمی ناجی هر ماه بزرگتر میشود و افراد جدیدی به تیم اضافه میشوند!

پری
بنیانگذار آکادمی ناجی
پری طی یکسال اول، تمامی کارهای مربوط به پیج و پادکست ناجی را خودش به تنهایی انجام میداد، اما با افزایش مخاطبین و مراجعین و بیشتر شدن حجم کاری، تیمی متشکل از افراد حرفه ایی تشکیل داده و خودش مستقیم، رهبری و آموزش اعضای تیم را به عهده دارد .
برای پری رضایت مشتری، مراجع و کاستومر سرویس حرف اول را میزند و همیشه اعضای تیم را بر مبنای همین اصول آموزش میدهد.

امیر اسماعیلی

امیر اسماعیلی

تدوینگر اپیزودهای پادکست
از اپیزود بیستم به ناجی پیوست

ساناز

ادمین ، پشتیبان کارگاه ها و جلسات کوچینگ ، دستیار تولید محتوا و گرافیک
از اپیزود ۲۳ به ناجی پیوست

سمیرا

تحقیق و بررسی مقالات ، کمک در تولید متن و خلاصه کردن کتابها
از اپیزود ۲۵ به ناجی پیوست

احمد نحوی

طراحی سایت

مهدی - آکادمی ناجی

مهدی

تحقیق و مطالعات
ایده پردازی

کیمیا - آکادمی ناجی

کیمیا

گرافیست و تولید محتوا
از اپیزود ۳۰ به ناجی پیوست

ملیکا

عضو داوطلب ، تولید محتوا ، برنامه ریزی، دستیار ادمین

مهسا

پشتیبان پیج ، ادمین ، رزرو جلسات کوچینگ،
از اپیزود ۱۰ به ناجی پیوست

پادکست ناجی توسط پری ،
در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹
در تورنتو کانادا متولد شد و به خاطر تاثیرگزاری زیاد ، ظرف مدت چندین ماه، در اکثر نقاط دنیا و توسط هزاران فارسی زبان علاقه مند به توسعه فردی و کتابخوانی شنیده شد. همچنین افرادی کارشناس در حیطه های مختلف به تیم ناجی اضافه شدند. هم اکنون ۵ نفر در تیم ناجی در حال فعالیت هستند و این عدد رو به افزایش است.
پادکست ناجی در اپلیکیشن کست باکس و ناملیک، چندین بار در لیست ۳۰ پادکست فارسی برتر معرفی شده و در لیست تاپ شو قرار گرفته است.

پری، کوچ و مربی تخصصی عزت نفس و مشاور بیزنس و کسب و کار ، علاقه مند به کتاب و آموزش مهارت های زندگی ، با زبانی کاملا ساده و خودمانی، مفاهیم پیچیده روانشناسی را در پادکست ناجی به طور خلاصه بازگو میکند.
که منابع اپیزودها، معروف ترین کتابهای خودیاری و توسعه فردی و یا آخرین مقالات مربوط به موفقیت، زندگی بهتر و خودشناسی هستند.

پادکست ناجی توسط پری

کتابهایی چون : تئوری انتخاب، اثر مرکب، شکاف اعتماد به نفس، عزت نفس، هنر شفاف اندیشیدن، نیمه تاریک وجود، ازدواج بدون شکست ، مهرطلبی ، مهارت نه گفتن و ….
پری در آبان ماه ۱۴۰۰ آکادمی ناجی را به صورت رسمی تاسیس کرد و در آکادمی ناجی ، ورکشاپ ها و کارگاه های تخصصی برای عزت نفس و اعتماد به نفس برگذار میشه و هرآنچیزی که کمک به بهبود زندگی و افزایش آگاهی بکند.